Pot piva in umetnosti z Nicole Speletic

Galerija Miha Maleš
Kdaj: 09.08.2024, od 17:00 do 18:30
V eno in pol urnem doživetju se bomo sprehodili skozi izjemno mednarodno razstavo sodobnih umetniških del DOBRE NOVICE! v Galeriji Mihe Maleša, po slikovitem srednjeveškem jedru Kamnika ter opazovali preplet sodobnega in muzejskega v Medobčinskem muzeju na Zapricah. Vse to v družbi domačega ali tujega umetnika oz. poznavalca umetnosti ter enega izmed kamniških pivovarjev, ki bo sprehod pospremil s svojimi odličnimi kraft pivi.
V petek, 9. avgusta 2024 bo v gosteh priznana ameriška umetnica, performerka in plesalka Nicole Speletic. Njen prav poseben nastop bo pospremilo pivo Pivovarne Barut, najbolj eksperimentalne kamniške mikro pivovarne, ki je znana po svojih divjih kvasovkah, kislih pivih in staranju piv v vinskih sodih.
Rezervirajte svoje mesto čimprej. Predhodna prijava na dogodek je obvezna https://beerway.si/paketi/pot-piva-in-umetnosti
Vabljeni.
Fotografija: TSM Production, Tilen Mcquarrie